Získat nabídku

Plně spravovaná vzdělávací platforma CybeReady

Možná jste si někdy položili otázku, zda je povědomí Vašich zaměstnanců o phishingových útocích a kybernetické bezpečnosti dostačující. Možná jste se dokonce dostali do situace, která ukázala na nějakou zranitelnost. Věříme, že právě pro Vás je správným řešením platforma, která během několika málo měsíců dokáže zásadně zvýšit odolnost zaměstnanců proti těmto typům útoků a zároveň snížit skupinu vysoce rizikových zaměstnanců o více než 80% v prvním roce.

Jaké by to bylo, kdybyste najednou získali řešení, které Vám umožní každý měsíc kontinuálním způsobem vzdělávat všechny Vaše zaměstnance?

Řešení lokalizované pro uživatele i administrátory do 38 jazyků. Řešení, kde můžete definovat různé stupně obtížnosti, upravovat obsah dle potřeb jednotlivých skupin zaměstnanců a následně v pokročilých real-time analytických reportech sledovat plnění definovaných KPI´s.
Jaké by to bylo, kdybyste najednou získali řešení, které Vám umožní každý měsíc kontinuálním způsobem vzdělávat všechny Vaše zaměstnance? Řešení lokalizované pro uživatele i administrátory do 38 jazyků. Řešení, kde můžete definovat různé stupně obtížnosti, upravovat obsah dle potřeb jednotlivých skupin zaměstnanců a následně v pokročilých real-time analytických reportech sledovat plnění definovaných KPI´s.
Právě pro Vás je tu CybeReady. Řešení, díky kterému ztratí hrozba phishingových útoků svou váhu.

Platforma CybeReady

75% organizací se setkalo v roce 2020 s phishingovým útokem, 96% těchto útoků bylo realizováno prostřednictvím emailu. Více než 60% organizací ztratilo svá data a ve více než polovině případů došlo k poškození reputace a kredibility.
Platforma CybeReady integruje několik klíčových modulů a přístupů: 3D simulační modul vybírá nejrelevantnější zprávy pro konkrétní zaměstnance. Učení Just-in-time umožňuje školení správných věcí ve správném čase. Lokalizační modul poskytuje zdroje ve 38 jazycích. Analýza v reálném čase jasně ukazuje výsledky a priority pro jednotlivé skupiny.

CybeReady pro HR týmy

Je vzdělání a rozvoj kvalifikace zaměstnanců jedním z Vašich každodenních témat? Máte centralizované HR pro region více zemí? Mnoho HR týmů řeší tyto otázky a zároveň nedisponuje dostatečně početným a kvalifikovaným týmem pro rozvoj v oblasti bezpečného chování. Dnes máte možnost získat automatizované řešení s jasnou identifikací rizikových skupin a rychlým potenciálem pro jejich bezproblémovou edukaci.

CybeReady pro security a IT

Kapacitní limity a přetíženost cyber security specialistů řeší snad každá společnost. Není snadné v tom shonu najít čas na to, jak vzdělávat všechny firemní zaměstnance, a přitom škody po úspěšných phishingových útocích ohrožují každého z nás. Ulehčete svému týmu, dejte mu do ruky nástroj, který stačí jednoduše administrovat, jde centrálně řídit napříč globální organizační strukturou a má prokazatelné výsledky v krátkém čase.

CybeReady pro podporu obchodu

Víme, jak složité je hledat benefity pro klienty například v prostředí bank a operátorů. Není snadné udržet svůj profit, když většina z nich zásadně zvyšuje náklady. Chtěli byste přijít s unikátním benefitem, který bude přidanou hodnotou pro každého z Vašich klientů a zároveň sníží riziko poškození dobrého jména, pokud se nějaký phishingový útok děje jménem Vaší společnosti? Proškolení vlastních obchodních týmů bude pak jen příjemným bonusem.

Proč implementovat CybeReady s AVB Group?

I když je CybeReady řešením snadným na implementaci a správu, jeho správné nasazení a průběžná podpora dokáže maximalizovat přínosy a minimalizovat časové i finanční náklady. Využijte zkušeností našeho týmu v okamžiku, kdy AVB Group je preferovaným partnerem pro Českou republiku a Slovensko.
Provedeme Vás demem tak, abyste si rychle udělali objektivní představu o konkrétních přínosech, ukážeme, na jakou skupinu zaměstnanců se zaměřit, vysvětlíme, jaká očekávání a v jakém čase jsou reálná, pomůžeme s integrací řešení do Vašich stávajících aktivit v oblasti cyber security.
crossmenu