Získat nabídku

Oblasti, ve kterých působíme

Se stovkami stávajících klientů úspěšně působíme v mnoha oblastech napříč trhem. Přesto je tu několik z nich, na které se zaměřujeme cíleně, máme v nich specifické know-how a udržujeme si vysokou míru přidané hodnoty.
Retail

IT řešení pro retail

Několik zemí, desítky SW řešení, tisíce zařízení, desítky tisíc produktů, miliony uživatelů – to všechno spravuje náš retail tým. Hledáme řešení, víme co a jak, dokážeme dohlédnout o pár kroků dál.
Zjistit více
Firmy

IT řešení pro firmy

Ještě stále existují společnosti, kde je IT pouhým nákladem a limitujícím prvkem fungování. My IT vnímáme jako podpůrný nástroj, který šetří kapacity a zlepšuje komfort práce.
Zjistit více
Školství

IT řešení pro školství

Interaktivní prezenční, hybridní nebo online výuka. Bezpečná školní ICT infrastruktura (BEZIT). Školství bylo na samém počátku fungování AVB Group a i dnes jsme experty v tom, jak naplnit IT potřeby základních, středních a vysokých škol. 
Zjistit více
S narůstajícím rozsahem poskytovaných služeb začalo přibývat množství obchodních společností, které vždy dokázaly ocenit naši flexibilitu i nezávislost na konkrétním výrobci kombinovanou s vysoce konkurenceschopnými cenami a termíny realizací.
Naší nejmladší, ale rozhodně ne nejmenší nohou, jsou aktivity pro retailové společnosti. Projekty, kde jsme prověřili naše schopnosti od zakázkového vývoje až po správu desítek tisíc koncových zařízení v několika zemích. Aktivity, které zdaleka nejsou jen o IT kompetenci, ale také o dobře zvládnuté logistice, procesech i silném personálním zázemí.
crossmenu