Získat nabídku

Partneři

Systematicky budovaná dlouhodobá partnerství nám umožňují přistupovat k nejnovějším informacím, nadstandardní podpoře a budovat tak bezpečně komplexní a inovativní řešení.

HP Partner First Gold

Posláním HP je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. My jsme s HP na téhle cestě už více než 13 let.

Hewlett Packard Enterprise – Solution Provider

Hewlett Packard Enterprise je nadnárodní společnost zabývající se podnikovými informačními technologiemi. Hewlett Packard Enterprise pomáhá propojovat, chránit, analyzovat a pracovat se všemi Vašimi daty a aplikacemi, ať už jsou na Vaší fyzické infrastruktuře nebo v cloudu.

DELL EMC Authorized partner

Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.

Vmware Enrolled Authorized partner

VMware zefektivňuje cestu organizací k tomu, aby se staly digitálními podniky, které zákazníkům poskytnou lepší zkušenosti a umožní zaměstnancům vykonávat svou nejlepší práci.

Microsoft Silver Partner

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Cisco Partner Select Certified

Technologie Cisco vytvářejí svět plný potenciálu. Cisco Systems, Inc. je dominující hráč na poli síťových prvků. Portfolio zahrnuje mimo jiné výrobu ethernetových i ATM switchů, routerů, VoIP gateway a IP telefonů.

Eset Silver Partner

ESET, spol. s r.o. je globálním dodavatelem bezpečnostního řešení pro miliony uživatelů na celém světě. Schopnosti detekce, výkon a nízké nároky na systémové zdroje přinesly produktům ESET NOD32 mnoho mezinárodních i domácích ocenění.

Fortinet Authorized partner

Fortinet je předním výrobcem zařízení pro zabezpečení sítě a je jedničkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM). Fortinet produkty jsou jedinečné i díky své licenční politice, kdy se všechny Fortinet zařízení licencují pouze na HW jednotku nikoliv na počet uživatelů.

Lenovo Business partner

Pro společnost Lenovo je inovace součást DNA. Inovativní přístup prostupuje vše, co Lenovo dělá – od smartphonu v kapse a žárovky v chytré domácnosti až po servery v datovém centru. A ještě dál.

Veeam ProPartner Silver Reseller

Veeam Software se zabývá vývojem softwaru pro zálohování, ochranu, zabezpečení a obnovení dat. V současnosti je Veeam lídrem v řešeních zálohování, která zajišťují správu dat v cloudu. Nabízí jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení přechodu na hybridní cloud a zabezpečení dat.

Darktrace implementační partner

Darktrace je společnost zabývající se umělou inteligencí, která se specializuje na kybernetickou obranu. Využívá strojové učení a algoritmy AI k vytvoření „vzorce života“ pro každou síť, zařízení a uživatele v organizaci. Poté využívá korelační techniky ke klasifikaci, zajišťuje vysoce přesné porozumění „normální činnosti“ v daném prostředí.

UROVO Gold Partner

UROVO je přední světový poskytovatel řešení pro logistiku, maloobchod, finance, lékařskou péči, výrobu, státní správu, dopravu a další průmyslová odvětví. Společnost se zaměřuje na design, výzkum a vývoj, výrobu a prodej inteligentních datových terminálů, inteligentních platebních terminálů a speciálních tiskáren.

Trend Micro Bronze Partner

Japonsko americká společnost Trend Micro je jedním z technologických leaderů zabývající se kybernetickou bezpečností. Společnost vyvíjí podnikový bezpečnostní software pro servery, kontejnery, prostředí a prostředí cloud computingu, počítačové sítě a koncové body.

Czechlabels

Jeden z největších českých producentů  etiket pro označování zásilek, případně pro dotisk v termotransferových tiskárnách. Dokáží vyrobit všechny běžné a speciální (např. etikety odolné vůči vysokým teplotám, odolné vůči styku s chemikáliemi, nebo bezpečnostní etikety). 

Huawei Enterprise Partner Silver

Infrastruktura informačních a komunikačních technologií (ICT) společnosti Huawei sbližuje zařízení s cloudovými technologiemi a hladce tak vytváří digitální ekosystém, který podporuje společné inovace, vzájemně sdílené zdroje a oboustranný úspěch.
crossmenu