Partneři

Systematicky budovaná dlouhodobá partnerství nám umožňují přistupovat k nejnovějším informacím, nadstandardní podpoře a budovat tak bezpečně komplexní a inovativní řešení.

HP Partner First Gold

Posláním HP je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. My jsme s HP na téhle cestě už více než 13 let.

DELL EMC Authorized partner

Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.

Vmware Enrolled Authorized partner

VMware zefektivňuje cestu organizací k tomu, aby se staly digitálními podniky, které zákazníkům poskytnou lepší zkušenosti a umožní zaměstnancům vykonávat svou nejlepší práci. 

Microsoft Silver Partner

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Cisco registered partner

Technologie Cisco vytvářejí svět plný potenciálu. Cisco Systems, Inc. je dominující hráč na poli síťových prvků. Portfolio zahrnuje mimo jiné výrobu ethernetových i ATM switchů, routerů, VoIP gateway a IP telefonů.

Eset Silver Partner

ESET, spol. s r.o. je globálním dodavatelem bezpečnostního řešení pro miliony uživatelů na celém světě. Schopnosti detekce, výkon a nízké nároky na systémové zdroje přinesly produktům ESET NOD32 mnoho mezinárodních i domácích ocenění. 

Fortinet Authorized partner

Fortinet je předním výrobcem zařízení pro zabezpečení sítě a je jedničkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM). Fortinet produkty jsou jedinečné i díky své licenční politice, kdy se všechny Fortinet zařízení licencují pouze na HW jednotku nikoliv na počet uživatelů.

Lenovo Business partner

Pro společnost Lenovo je inovace součást DNA. Inovativní přístup prostupuje vše, co Lenovo dělá – od smartphonu v kapse a žárovky v chytré domácnosti až po servery v datovém centru. A ještě dál.

Veeam ProPartner Silver Reseller

Veeam Software se zabývá vývojem softwaru pro zálohování, ochranu, zabezpečení a obnovení dat. V současnosti je Veeam lídrem v řešeních zálohování, která zajišťují správu dat v cloudu. Nabízí jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení přechodu na hybridní cloud a zabezpečení dat.