Získat nabídku

Chceš pracovat v AVB Group?

Zajímavé projekty, atraktivní klienti, slušný plat a příjemné benefity. Stačí to v dnešní době? My myslíme, že ne. A tak přidáváme partu fajn lidí, která táhne za jeden provaz. Tým, ve kterém najdou svůj prostor týmoví hráči i silné individuality. Tým, kde vedle sebe spokojeně fungují lidé, kteří ještě zažili diskety a lidé, kteří se právem označují za “nativní digitální domorodce”.

I v současné době získáváme nové klienty a projekty, rosteme a aktuálně úplně nejvíc k nám do týmu hledáme kolegu na pozici:

Junior Sharepoint Support

Pokud umíš něco jiného a přesto bys rád zjistil, jaké je to mít okolo sebe nadšené lidi, tvořit vychytaná technická řešení, mít možnost ovlivnit co a jak budeme dělat, domluv si s námi schůzku a řekni nám o sobě víc.
V případě zájmu o některou z pozic nám pošlete své CV a motivační dopis na email:
miroslav.teichman@avbgroup.cz

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Tvojí náplní práce bude komunikace se zákazníky převážně v AJ, podílení se na vývoji aplikací a na konfiguraci a správě SharePoint Online a Microsoft 365 prostředí. Budeš součástí týmu, kde se budeš podílet na kompletním cyklu vývoje a správy.
  • Mezi další činnosti bude patřit též návrh technického řešení a tvorba technické nebo administrátorské dokumentace.
  • Dále se budeš podílet na vývoji aplikací pro Power Automate a Power Apps, a také na konfiguraci a správě SharePoint sites.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost práce z domova.
  • Práce v progresivním mladém technickém týmu.
  • Účast na workshopech a školeních.

Požadavky na zaměstnance

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • MS Sharepoint Online – pokročilý.
  • MS PowerApps – základy.
  • MS PowerAutomate – základy.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Pozice je vhodná i pro absolventa.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti s návrhem, realizací a provozem řešení nad MS Sharepoint Online.
  • Znalosti, nebo alespoň teoretické znalosti vývoje pro tuto platformu jak na straně backendu, tak na straně frontendu.
  • Orientace v cloudovém světě Microsoft 365 – především Power Automate a Power Apps a Sharepoint Online.
  • Anglický jazyk slovem i písmem (komunikace se zákazníky převážně probíhá v AJ).
  • Power Automate a Power Apps výhodou.
  • Znalost programovacích jazyků výhodou (např. JS).
crossmenu