Získat nabídku

Lidé v AVB Group

Úspěch naší práce se odvíjí od týmu lidí, kteří za ním stojí. Jsme hrdí na to, že umíme propojit v jeden celek zkušené matadory na IT trhu s mladými dravými specialisty. Výsledkem je zkušenost, energie a stálá vnitřní potřeba hledat ta nejlepší řešení.

Management společnosti

Ondřej Měchura

Managing Director
V IT jsem si prošel za svůj život už vším – od správce sítě, učitele ICT, až po šéfa IT firmy. Kdo mě zná, tak ví, že vše jsem vždy dělal a dělám s radostí a naplno. Tento obor mám prostě rád. Mám rád i lidi, kteří se v tomto oboru pohybují. Proto se snažím, aby AVB Group byla co nejlepším partnerem, dodavatelem, zaměstnavatelem i zákazníkem. Abych toho docílil, obklopuji se lidmi podobného smýšlení a hodnot, jakými jsou pracovitost, vstřícnost, kreativita a loajalita. Jedině potom můžou být všichni spokojeni.

Miroslav Teichman

Operation Director
V IT se pohybuju odjakživa. Dělal jsem snad skoro všechno, co se dá dělat na dodavatelské straně. Programátora, admina, produkťáka, obchodníka, konzultanta, ISO normy, marketing. A určitě jsem na něco ještě zapomněl. V posledních letech jsem měl na starosti především řízení lidí. Což v mém podání znamená vybrat si dobrý lidi do týmu a vytvářet jim zázemí, abychom byli všichni spokojeni a bylo to pro moje kolegy i pro mě do příjemna ?
No a v tomhle hodlám pokračovat.

Michal Doležal

Head of Solution Architecture
K počítačům jsem se dostal na začátku studia na střední škole. Tehdejší doba mě naučila, že co člověk nenajde a nenaučí se sám, to nemá. A to se mi hodí dodnes. Na začátku své kariéry jsem sbíral zkušenosti v České spořitelně, nejdříve jako administrativní pracovník a následně jako správce informačních technologií.
Už dlouho trávím veškerý svůj pracovní čas ve firmě AVB Group, kterou jsem vlastně pomáhal budovat. Dodnes mi práce v této společnosti umožňuje neustále pracovat s nejnovějšími technologiemi, které dynamický IT svět poskytuje.

Petr Hořák

Head of Support Services
IT mne provází již od nesmělých začátků se strojem ZX Spectrum. Přes programování, správu DB, serverů či ERP systémů jsem se posunul do oblasti project / program / problem managementu a vedení týmů v korporátních strukturách. Od samostudia jsem se přes kurzy obecné i odborné postupně propracoval k ITILu a projektovým metodikám, jenž IT světu dávají smysl a řád. Cítím se stále mlád a v těsném závěsu za neustále se vyvíjející informační technologií, ale přesto již obohacen mnohaletými zkušenostmi na straně zákaznické i dodavatelské. AVB Group považuji za ideální prostředí pro využití svých znalostí i další osobní rozvoj.

Jan Jakubáč

Head of Application Development
Jako takzvaný „digitální domorodec“ mám možnost se ve světě IT pohybovat již od svého útlého věku a přicházet tak do kontaktu s různými technologiemi moderní doby. Při studiu programování na střední škole jsem prohloubil své znalosti, ale hlavně zápal a nadšení, které mi vydrželo dodnes. V moderním světě IT nejvíce oceňuji možnost neustále posouvat hranice vlastní i technologické a vymýšlet tak řešení, která jsou inovativní, ale i funkční a spolehlivá pro naše zákazníky. Díky našemu technickému týmu, jehož jsem součástí, věřím, že zvládneme překonat každou výzvu, před kterou se postavíme.

Jan Hanuš

Head of Business Development
& Communication Strategy
Hledat nové cesty. Propojovat. Lidi, technologie, informace, přístupy. Orientovat se na výsledek. Přidanou hodnotu. To je to, co mě baví a dává smysl. Pracovním životem mě provází svět IT, blízký vztah k datům a faktům a vášeň pro komunikaci.
Mám rád vlastně cokoliv, co jde vymyslet, realizovat, změřit, vylepšit, poučit se a směřovat k dalšímu kroku. Za poslední roky to byly desítky řešení podporující business klientů v technologické, procesní nebo komunikační rovině.
Miluju “živé” firmy, pozitivní energii a otevřený přístup. To všechno k AVB Group patří v míře jinde nevídané.

Aleš Kratochvíl

Key Account Manager
Po škole jsem začal svoji kariéru ve státní správě. Po více jak 10 letech jsem zatoužil po komerčním prostředí, kde se pohybuji dosud. Pracoval jsem 18 let pro Compaq / HP. IT pro mne začalo programováním, správou DB a posléze i řízením projektů. Po stáži a školeních u Cisco jsem se věnoval síťovým technologiím a problematice kolem přenosu dat. V korporátním prostředí jsem se věnoval klíčovým zákazníkům a podílel jsem se i na projektovém řízení mnoha velkých projektů, které jsme dodávali zákazníkům. Snažím se neustále držet krok s nejnovějšími technologiemi tak, abychom je mohli úspěšně nabízet jako inovativní řešení pro zákazníky. AVB Group považuji za ideální prostředí pro využití svých znalostí i další osobní rozvoj.
crossmenu