Získat nabídku

Tvorba webů

Udělat dobrý web už dávno není jen o grafice a programování. Samozřejmě je dobře, když svému řemeslu rozumíte. Ale to hlavní je cit pro potřeby zákazníka a následná schopnost jejich naplnění.

Weby od AVB Group nejsou o nějaké oblíbené technologii, šabloně, přístupu k designu. Vždy začínáme tím, kdo je náš klient.

Co potřebuje, jaké má možnosti. Kde je dnes a co chystá za rok nebo dva. Dobře také chápeme, že web není jediným střípkem na cestě k úspěchu. Neslibujeme tak nemožné a uvažujeme v souvislostech.

Koncept

Když uděláte chybu na začátku, může být prakticky nemožné ji později odstranit. A my neradi děláme chyby. Proto se hodně ptáme, proto nás zajímají různé detaily, které by Vás možná ani nenapadly. Proto počítáme s dostatkem času a péče při tvorbě UI, popisu funkčních modelů nebo tvorbě prototypů. A stejně tak přistupujeme k samotnému designu. Nestačí nám, že se něco líbí. Sami chceme hlavně věřit, že vše bude fungovat tak, jak má.

Vývoj

Vývoj webu pro nás není jen responzivní design a následné kódování i programování na vhodně vybrané technologii. Je to komplexní přístup vedoucí k zajištění dostatečného výkonu, bezpečnosti nebo zohlednění SEO technických parametrů. Od začátku s Vámi budeme spolupracovat i na přípravě obsahu, na propojení s externími zdroji dat a dalšími prvky zajišťujícímu celkovou funkcionalitu.

Provoz

Umíte si představit, že na Váš web přijde během půl hodiny 600 tisíc návštěvníků? V situaci, kdy je jich obvykle jen několik tisíc za celý den? I takovou situaci jsme už úspěšně zvládli. Při provozování webů těžíme z dlouhodobých zkušeností s provozem IT infrastruktury, víme na co si dát pozor, jaké parametry sledovat a jak předcházet nepříjemným překvapením.

Servis a rozvoj

Citlivý přístup k průběžnému servisu a rozvoji dokáže prodloužit životní cyklus webu až na dvojnásobek a ušetřit tak nemalé prostředky. Běžně zajišťujeme webhosting, správu domén, pravidelné bezpečnostní, funkční i legislativní aktualizace.
Průběžný rozvoj dle potřeb klienta je pak naprostou samozřejmostí. Web od nás není nikdy mrtvý.

Proč tvořit weby s AVB Group?

Lidé v AVB Group svým přístupem propojují několik důležitých disciplín, které zajistí, že od Vašeho webu dostanete právě to, co čekáte. Na začátku jsme empatičtí, zvědaví, ale také pragmatičtí a zkušení. Nevymýšlíme kudrlinky tam, kde nemají svůj význam.
V průběhu vývoje nám nejsou cizí slova jako bezpečnost, datová propustnost nebo optimalizace. Zúročujeme zkušenosti s prací na různých platformách. Hravě zvládáme připravit weby na různé formy provozu.
V průběhu celého životního cyklu webu uvažujeme businessově a ve prospěch našich klientů. Zajímáme se o jejich potřeby, aktivně nabízíme možnosti rozvoje. Myslíme na údržbu a nikdy nezapomínáme zálohovat.
crossmenu