Získat nabídku

Microsoft 365

Jste malá nebo střední firma a hledáte cestu k efektivní spolupráci v rámci svého týmu? Ukážeme Vám, že pro sdílení informací a spolupráci více lidí existují daleko lepší metody než posílání emailů. Připravíme pro Vás uživatelsky jednoduché řešení, díky kterému nebude IT limitujícím prvkem Vaší firmy.

To, k čemu jste dříve potřebovali vlastní server, úložiště a alespoň jednoho IT specialistu, s námi nyní zvládnete za zlomek času i nákladů efektivně a pohodlně v hostovaném prostředí. Pokročilé služby jsou dnes dostupné bez problému i těm nejmenším společnostem.

Implementaci je možné zvládnout v rozsahu již jednoho či dvou pracovních dnů. Nebojte se nastavit SW nástroje ve Vaší firmě tak, aby IT skutečně sloužilo podpoře businessu a naplnění Vašich požadavků.

Microsoft 365

Microsoft 365 je soubor cloudových služeb, které poskytuje firma Microsoft na bázi předplatného. Microsoft 365 je maximálně efektivní, produktivní a mobilní. Pomůžeme Vám vybrat optimální verzi předplatného, zajistíme efektivní instalaci a konfiguraci na různých platformách a Vy už nikdy nebudete muset slyšet „Tenhle dokument mi nešel otevřít“. Výrazně tak snížíte náklady na hardware, software i související správu.

Microsoft Windows 10 bez starostí

Prostředí Windows 10 dnes zná každý a používá většina z nás. Co kdybyste měli k dispozici stejné nástroje, které mají velké firmy a dokázali řídit Vaše interní prostředí s Windows 10 bez nutnosti speciálních znalostí nutných pro řízení interních on-premise řešení? Windows 10 v rámci programů Microsoft 365 disponují funkcemi, které dokáží přeměnit zaběhlé, komplikované a složité postupy vyžadující interní IT na jednoduchý automatický proces.

Exchange online

Microsoft Exchange online je plnohodnotné hostované řešení pro přístup k Vašemu emailu, kontaktům a kalendáři. Hned v základu získáte rozšířené funkce zabezpečení (včetně filtrování malwaru a nevyžádané pošty), vysokou dostupnost (garantovanou 99,9% s finanční zárukou) a ochranu svých dat. Správa Vašich uživatelů i celá údržba systému nyní zabere jen zlomek času oproti klasickým serverovým aplikacím.

Sharepoint

Jak sdílíte své soubory, data, novinky či zdroje? Kolik času Vám zabere hledání správného souboru v poslední verzi? A jak snadno poznáte, kdo už zapracoval požadované změny? S Microsoft Sharepoint zapojíte všechny do dění ve firmě, získáte nástroj pro efektivní sdílení informací, nasdílíte znalosti nebo jednoduše transformujete své obchodní procesy.

Teams

Microsoft Teams je centrum pro týmovou spolupráci v rámci Microsoft 365. Jde o platformu, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí.
Umožněte svým lidem používat Microsoft Teams, chatujte, setkávejte se, volejte, spolupracujte a získejte maximální přínos z nových stylů spolupráce.

Proč implementovat Microsoft 365 s AVB Group?

K implementaci Microsoft přistupujeme systematicky a přesto velmi efektivně. Na počátku provedeme vstupní konzultaci či analýzu, jak nasadit prostředí Microsoft 365 na základě Vašich aktuálních i očekávaných požadavků. Připravíme plán implementace, migraci dat i případné zaškolení Vašich uživatelů. Vyřešíme za Vás všechny otázky ohledně pořízení optimálního množství vhodných licencí. O implementované řešení se dokážeme starat a přizpůsobovat ho dalšímu rozvoji Vaší společnosti.
crossmenu