Získat nabídku

Inteligentní IT řešení pro sklady a maloobchod

IT řešení, které brzdí Vaše skladové nebo maloobchodní záměry? Spousta předražených, zastaralých zařízení? Ukážeme Vám cestu, která je úplně jiná. Pečlivě jsme hledali cestu k tomu, jak snížit cenu, pokrýt veškeré potřeby a implementovat moderní ucelené řešení. Po více než roce intenzivního testování a správě více než 6 tisíc zařízení ve třech zemích víme, že máme to správné řešení i pro Vás!

Nechte nás zanalyzovat své stávající i budoucí potřeby, sdílejte s námi informace o aktuálních nákladech na provoz a servis logistických terminálů, wearable zařízení či mobilních tiskáren pro sklady a obchod.

Ukážeme Vám, kolik můžete ušetřit s našimi řešeními postavenými na platformě UROVO.

Mobilní a platební terminály

Co všechno očekáváte od svého mobilního terminálu? Je to výdrž baterie na celý den, klávesnice, dotykový displej, vysoce zabezpečený operační systém, nejmodernější skenovací zařízení a bezdrátové technologie nebo ochranu proti pádům, prachu a tekoucí vodě?
A jaké doplňky byste si vybrali? Která varianta úchopu na ruku je Vám blízká? Nabíjet chcete jednotlivá zařízení nebo všechna pro celou směnu najednou?
Troufáme si říct, že máme řešení pro všemožné situace. To co je spojuje, je pokaždé dobrá cena, včetně provozních nákladů.

Když potřebujete mít volné ruce

Potřebujete pracovat a mít přitom volné ruce? Máme pro Vás speciální řešení kombinující odolné zařízení s páskem na ruku a s handsfree designem. Zařízení spárované s prstenem, který Vám komfortně umožní skenovat 1D i 2D kódy a přitom mít vždy volné ruce.
Vše v odolném provedení, s nadstandardní baterií a s libovolnými možnostmi komunikace pomocí Bluetooth, Wi-Fi nebo 4G sítě.
Ovládání je možné i s mokrýma rukama, nebo v rukavicích. Pro snazší ovládání je zařízení doplněno programovatelnými HW tlačítky.

Tablety

Nestačí Vám běžné mobilní zařízení? Potřebujete víc prostoru, víc informací? Přesto pro Vás běžný tablet nepřipadá v úvahu? Co byste řekli na takový, který splňuje normu odolnosti IP67, vydrží pád z 1,2 metrové výšky a nabitý bude vždy tak rychle, jak potřebujete?
Tablet ve variantách s klávesnicí, optickou čtečkou otisků prstů, nebo se speciálním elektromagnetickým displejem.
Tablet s vysoce citlivým RTK modulem pro přesnost pozice 1cm i v prostředí, kde není GPS signál.
Vše v 8 nebo 10 palcovém provedení přesně podle toho, kolik prostoru pro svoje data a aplikace potřebujete.

Mobilní tiskárny

Potřebujete vyřešit tisk etiket v terénu? To přeci není žádný problém. Vyberte si šířku pásky (46-110mm), operační systém (Windows, Android, iOS), druh připojení (Bluetooth nebo USB-C) a pojďme tisknout.
Že Vám tiskárna spadla na zem? Nevadí, vydrží to a v tisku bez dobití baterie můžete v klidu pokračovat celý den.
Rychlostí až 70 mm/s můžete tisknout vícejazyčné texty, čísla, grafy nebo barkódy. Samozřejmostí je i tisk na různé formáty samolepek.
To vše s váhou jen 354g (K319), respektive 500g (K419).

Proč optimalizovat IT řešení ve skladech a maloobchodu s AVB Group?

Troufáme si říct, že tak bohaté reálné zkušenosti jako my s řešením UROVO nikdo v Čechách nemá. Dokážeme přinést bezprecedentně výhodné řešení ve smyslu poměru cena / výkon. Řešení, které provozujeme a servisujeme v tisících kusech zařízení, v několika zemích, ve velkých skladech i malých prodejnách. V nemilosrdném prostředí zaměstnanců, kteří prověří mechanickou odolnosti i ergonomii do nejmenšího detailu.
crossmenu