Získat nabídku

Digitální transformace na platformě Microsoft

Svět se mění a vznikají úplně nové potřeby propojení lidí, dat a procesů. Jsme tu od toho, abychom Vám s využitím moderních technologií pomohli tuto fázi transformace zvládnout co nejlépe.

Budeme Vašimi průvodci digitální transformací a pomůžeme Vám vytvořit trvalou přidanou hodnotu pro klienty i konkurenční výhodu ve světě moderních informačních technologií.

Zjistěte, jaký přinos mohou mít naše služby ve spojení se službami a produkty Microsoft právě pro Vás!

Bankovnictví a finanční služby

Co všechno víte o svých klientech a jak pohodlná je dnes práce s jejich daty? Umožníme Vám zcela nový inovativní pohled na budování loajality Vašich stávajících zákazníků nebo akvizici těch nových. Pomocí moderních SW řešení vytvoříme ucelené digitální pracovní prostředí, které umožní efektivně komunikovat kdykoliv a odkudkoliv.

Průmysl a výroba

Chystáte se na Průmysl 4.0? Už víte, jaká data budete sbírat a zpracovávat, kde a jak je budete integrovat a jak s pomocí moderního IT můžete zmenšit neproduktivní čas, výpadky a náklady na provoz? Pomůžeme Vám budovat řešení, která pomocí pokročilých analytických technik umí předvídat potřebu údržby. Rozšíříme možnosti fungování Vašich zaměstnanců přímo v terénu a zajistíme optimalizaci IT prostředků při současné maximalizaci efektivity a minimalizaci nákladů.

Maloobchod a spotřební zboží

Plánování, produktivita, optimalizace a personalizovaný omnichannel přístup k Vašim zákazníkům. To jsou hlavní témata, která oddělují v maloobchodě úspěšné od těch ostatních. Zajistíme nebo převezmeme základní bázi tradičních aplikací od těch infrastrukturních až po běžné podnikové (CRM, ERP, DMS,…). Nad tímto základem vystavíme řešení na míru Vašich potřeb. Naše řešení zahrnují pokročilé BI, týmovou spolupráci nebo metody automatizovaného zpracování dat včetně strojového učení a AI.

Státní správa

Nezáleží na tom, zda chcete snížit náklady na IT, zlepšit služby občanům nebo zefektivnit interní agendy. Ve všech případech dokážeme navrhnout a implementovat moderní řešení. Nad stávající infrastrukturou a běžnými základními aplikacemi vytvoříme uživatelsky příjemné mobilní či desktopové rozhraní, nové pohledy na data a posuneme Vás dále v procesu digitalizace státní správy.

Proč digitálně transformovat s AVB Group?

Naši specialisté dokážou citlivě propojit Vaše současné IT prostředí, aktuální i budoucí business požadavky a navrhnout řešení, které staví jak na tradičních SW produktech, tak na moderních novinkách a sadách nástrojů, jakými jsou například Microsoft Azure, Microsoft Dynamics 365, Microsot Power BI nebo celý balík nástrojů sdružených pod Microsoft Office 365.
crossmenu