Získat nabídku

Školství

Interaktivní prezenční, hybridní nebo online výuka. Bezpečná školní ICT infrastruktura (BEZIT). Efektivní správa celého prostředí. Implementace RVP a financování prostřednictvím IROP. To jsou jen některé z výzev, před kterými stojí IT ve školách.

IT řešení pro školství

Propojte své potřeby s týmem profesionálů spravujících IT prostředí několika desítek škol. Využijte našich znalostí a na míru pro školy vytvořených, efektivních nástrojů a řešení. Rádi se staneme Vašimi průvodci požadavků a potřeb ve světě informační technologií.

Dodávky HW a SW

Potřebujete počítač, monitor, tiskárnu, SW licence, nebo některá specifická koncová zařízení? Obáváte se, jak vše stihnete v době, kdy se dodávky prodlužují, zboží je často nedostupné a ceny rostou? Poptejte nás a věříme, že budete příjemně překvapeni.
A nebojte se s námi mluvit již na samém začátku. Najdeme pro Vás optimální řešení, která budou zcela kompatibilní s tím, co již v rámci své infrastruktury používáte. Jsme schopni garantovat hladkou integraci, dodání v rámci domluvených termínů i rychlé zprovoznění dle veškerých požadavků a zvyklostí Vaší školy.

Správa informačních systémů

Active Directory, Exchange online, databáze i méně obvyklé a proprietární informační systémy. Řešení on premise i ta provozovaná v cloudu. Zálohování nebo centralizovaná bezpečnost. Využití maxima toho, co máte dostupné v rámci svých Microsoft licencí. To jsou všechno pro nás běžné oblasti, o které se tým spravující klienty v oblasti školství stará. A pokud nastane nestandardní situace? Vždy dokážeme sdílet znalosti i kapacity s kolegy, kteří spravují ještě násobně složitější prostředí a dokážou pomoci i v těch nejsložitějších situacích.

Správa koncových zařízení

Polévá Vás studený pot, když jen pomyslíte na to, jak udržovat desítky počítačů v aktualizovaném stavu se všemi aplikacemi a s garantovanou úrovní zabezpečení? Jak rychle zprovoznit novou počítačovou učebnu? Jak zpřístupnit nové aplikace a změnit oprávnění pro stovky žáků nebo studentů?
Budete překvapeni, jak efektivně zvládáme správu koncových stanic. Tam, kde byl zapotřebí technik na místě, instalujeme na dálku. Co trvalo hodiny, zvládáme za desítky minut. Disponujeme mnoha vlastními nástroji, odladěnými procesy i zkušeným týmem, který přesně ví co a jak. Pracujeme rychle, efektivně a zejména spolehlivě s minimem nutné součinnosti ze strany školy.

Financování z dotačních titulů

IT ve školách, možnosti jeho financování a požadavky definované rámcovými vzdělávacími programy to je úzce propojený trojúhelník, ve kterém je třeba umět hledat investiční řešení.
Za ta léta dobře víme, jak to chodí. Známe možnosti, umíme připravit správné argumenty a najít řešení. Víme, co chystá MŠMT, chápeme, co je RVP, známe leccos ze Strategie vzdělávací politiky a samozřejmě i to, co jako škola musíte splnit už dnes. Budete překvapeni, jak mohou být některé kroky snadné, a kolik práce může udělat dodavatel, který stojí na vaší straně.

Proč právě školství a AVB Group?

Na trhu není mnoho IT společností, které by měly k oblasti školství takový vztah a takové zkušenosti jako my. Ve školách se pohybujeme už desítky let, důvěrně dobře známe jejich potřeby, máme spoustu vlastních efektivních řešení, které nám umožňují držet ceny na úrovni jaká rozhodně není na trhu obvyklá.
A hlavně… Stále nás to baví a pro školy pracujeme opravdu rádi.
crossmenu