Získat nabídku

Retail

Problémy s dodavatelskými řetězci, snižující se marže, rostoucí provozní náklady a do toho stále náročnější zákazníci. Možná to právě nyní zažíváte i Vy. 
Bezvýchodná situace? Vidíme to jinak. Je to skvělý čas pro chytrá a inovativní řešení. 
Pro nové cesty, nové pohledy na zákazníka a přístupu k němu.

Chytrá IT řešení pro retail

Nezáleží na tom, zda chcete snížit celkovou cenu vlastnictví (TCO) vašich technologických řešení, získat novou funkcionalitu, zlepšit zákaznický zážitek nebo efektivněji pracovat s již dostupnými daty. Rádi budeme Vašimi průvodci retailem 21. století. Budeme s Vámi nacházet cesty, aplikovat nové postupy. 
Hledat přístup, kde vydělat další peníze.

Vývoj webových a mobilních aplikací

Weby a mobilní aplikace od AVB Group nejsou o nějaké oblíbené technologii, šabloně, přístupu k designu. Vždy začínáme tím, kdo je náš klient. Co potřebuje, jaké má možnosti. Kde je dnes a co chystá za rok, nebo dva. Dobře také chápeme, že aplikace nejsou jediným střípkem na cestě k úspěchu. Neslibujeme tak nemožné a přemýšlíme v souvislostech.
V průběhu celého životního cyklu uvažujeme businessově a ve prospěch našich klientů. Zajímáme se o jejich potřeby, aktivně nabízíme možnosti rozvoje.

Komplexní IT služby

Kde začínají a končí služby Vašich běžných IT dodavatelů? Chtějí dobré zadání a dodají řešení, které následně technicky spravují? My začínáme dříve. A dohlédneme dále. Začínáme už při společném hledání optimálního přístupu, technického řešení i souvisejících procesů a aspektů integrace. Pokračujeme dodávkou, integrací, zakázkovým vývojem potřebných webových i mobilních aplikací, provozem, servisem, L2 a L3 supportem. A na konci naší práce je neúnavná potřeba rozumět skutečným potřebám klientů, hledat cesty k optimalizaci a dalšímu rozvoji.
Služby

Řešení pro sklady a maloobchod

Co všechno očekáváte od svého mobilního terminálu? Je to výdrž baterie na celý den, klávesnice, dotykový displej, vysoce zabezpečený operační systém, nejmodernější skenovací zařízení, bezdrátové technologie, a nebo ochrana proti pádům, prachu a tekoucí vodě?
A jaké doplňky byste si vybrali? Která varianta úchopu na ruku je Vám blízká? Nabíjet chcete jednotlivá zařízení nebo všechna pro celou směnu najednou?
Troufáme si říct, že máme řešení pro všechny situace. To, co je spojuje, je vždy dobrá cena a příznivé dlouhodobé provozní náklady.
Inteligentní IT

Omnichannel 360° přístup

Zákazníci chtějí svobodnou volbu. Nákup v kamenném obchodě, e-shopu, služby typu “objednej a vyzvedni”, obsluhování akčních nabídek a věrnostního programu v mobilu i mnoho dalšího. 
A přesně taková jsou naše řešení. Zpřístupnit maximum služeb odkudkoliv, jakkoliv s dobrým uživatelským komfortem a potřebnou měrou zabezpečení.
Tvoříme omnichannel řešení, která podporují nejen samotný prodej, ale také zákaznickou spokojenost, věrnost, vnímání značky a tím pádem upevnění pozice na trhu.

Komunikační strategie pro lepší obchodní výsledky

K čemu je mít dobré produkty a služby, když se o nich nedozví správní lidé? Nejen v oblasti retailu je vhodná komunikace se zákazníky minimálně tak důležitá jako technická platforma stojící v pozadí.
Představte si, že existují lidé, kteří propojí řeč businessu, IT a marketingu. Že existuje přístup, kdy lze skoro vše změřit a důsledná zpětná vazba minimalizuje neefektivně vynaložené prostředky. Dokážeme propojit datovou analýzu, technická IT řešení a komunikační nástroje tak, abyste dokázali maximalizovat efekt, který může přinést každý zákazník.
Komunikační strategie v IT

Data, data a zase ta data

Co všechno byste potřebovali vědět o svých zákaznících a zatím ještě nevíte? Jaká data máte, ale není snadné je efektivně vytěžit? O kolik by se mohly zvýšit prodeje, pokud byste byli schopni dobře personalizovat a segmentovat své akční nabídky?
Dokážeme udělat pořádek ve Vašich datech, zpřístupnit ty správné pohledy, oslovit konkrétní zákazníky a pomoci Vám chytře vydělávat peníze. Práce s daty je naše vášeň, ať už jde o optimalizaci struktury databáze, datové přenosy, nebo interpretaci a vytěžení hodnoty Vašich dat.

Proč vytvářet retail řešení s AVB Group?

Několik zemí, desítky SW řešení, tisíce zařízení, desítky tisíc produktů, miliony uživatelů – to všechno spravuje náš retail tým. Když pro Vás hledáme řešení, nestavíme na zelené louce a nehledáme parametry v datasheetech. Víme co a jak, dokážeme dohlédnout o pár kroků dál a zabránit tomu, abyste museli prozkoumávat slepé uličky.
crossmenu