Získat nabídku

Obchodní společnosti

Ještě stále existují společnosti, kde je IT pouhým nákladem a limitujícím prvkem fungování. Možná i Vy znáte situace, kde z jedné strany slyšíte “budeme muset” a v hlavě Vám už po tolikáté běží otázka “kolik to zase bude stát?”.

IT řešení pro obchod

Jsme tu proto, abychom změnili Váš pohled na IT. Jsme tu proto, abyste slyšeli “mohli bychom” a Vaše otázka někde za tím byla “co nám to přinese?”. "Přinese nárůst zisku, nových a věrných zákazníků, spokojenosti zaměstnanců". 
Vstupte s námi do světa, kde je IT službou, která pomáhá či vytváří příležitosti, zisky a koneckonců i dobré zázemí pro své uživatele.

Provoz fyzické i virtualizované infrastruktury

Stabilní, optimalizovaná, průběžně udržovaná a řádně zabezpečená IT infrastruktura složená z vhodných prvků je základním předpokladem bezproblémového chodu důležitých informačních systémů. Námi nabízená řešení poskytují vyvážený poměr přidané hodnoty a vynaložených nákladů při důsledném respektování business požadavků klientů.
Nabízíme řešení od serverové infrastruktury, datových sítí a center přes heterogenní virtualizovaná prostředí, až po provoz infrastruktury v režimech IaaS a PaaS.

Efektivní využití Microsoft 365 platformy

Víte, co všechno obsahují Microsoft 365 licence, které si Vaše společnosti nakupuje? Jste si jistí, že platíte opravdu za to, co potřebujete? Dokážete využít plně možností zabezpečení, nebo možnosti práce s cloudem? Jaké by bylo, kdybyste mohli používat jednoduché aplikace na bázi PowerApps a PowerBI? Aplikace, které se dají vytvořit za pár hodin, se používají stejně snadno jako běžný MS Office a přinesou Vaší společnosti na míru vytvořenou a efektivní funkcionalitu? Svět Microsoftu je o hodně širší, než Word a Excel. Pomůžeme Vám z něj vytěžit maximum.
Microsoft 365

Správa koncových zařízení

Správa mnoha koncových zařízení napříč platformami dokáže potrápit leckterý interní IT tým. Když jsme hledali spolehlivé řešení pro správu více než desetitisíc zařízení ve třech zemích, zvážili jsme opravdu mnoho možností. V rámci laboratorních a pilotních prostředí jsme vyzkoušeli proprietární i otevřená řešení. Pečlivě jsme studovali požadavky mnoha klientů a hledali optimální cenové modely. Dnes si troufáme říct, že známe velmi dobré cesty. Cesty, které šetří náklady na zaměstnance i licence. Cesty, které šetří čas a také vrásky manažerů. Cesty, u kterých není rozhodující, zda jste srdcem “jablíčkář”, “Microsofťák”, nebo preferujete jakoukoliv z dalších běžných platforem.

Vývoj webových a mobilních aplikací

Weby a mobilní aplikace od AVB Group nejsou o nějaké oblíbené technologii, šabloně, přístupu k designu. Vždy začínáme tím, kdo je náš klient. Co potřebuje, jaké má možnosti. Kde je dnes a co chystá za rok nebo dva. Dobře také chápeme, že aplikace nejsou jediným střípkem na cestě k úspěchu. Neslibujeme tak nemožné a uvažujeme v souvislostech.
V průběhu celého životního cyklu uvažujeme businessově a ve prospěch našich klientů. Zajímáme se o jejich potřeby, aktivně nabízíme možnosti rozvoje.

Proč přenechat starosti o své IT právě AVB Group?

Stavíme na hluboké IT kompetenci, obvykle na nezávislosti na jedné platformě či dodavateli, máme zkušený a vysoce certifikovaný tým. Ale to, co nás odděluje, je náš přístup. Přístup, kdy vnímáme businessové potřeby našich klientů a IT vnímáme jako nástroj k jejich realizaci. Sami dobře víme, jaké je to ušetřit nebo vydělat víc i díky dobrému IT.
crossmenu