Lidé v AVB Group

Úspěch naší práce se odvíjí od týmu lidí, kteří za ním stojí. Jsme hrdí na to, že umíme propojit v jeden celek zkušené matadory na IT trhu s mladými dravými specialisty. Výsledkem je zkušenost, energie a stálá vnitřní potřeba hledat ta nejlepší řešení.

Ondřej Měchura

Ondřej Měchura

Managing Director

 

V IT jsem si prošel za svůj život už vším – od správce sítě, učitele ICT, až po šéfa IT firmy. Kdo mě zná, tak ví, že vše jsem vždy dělal a dělám s radostí a naplno. Tento obor mám prostě rád. Mám rád i lidi, kteří se v tomto oboru pohybují. Proto se snažím, aby AVB Group byla co nejlepším partnerem, dodavatelem, zaměstnavatelem i zákazníkem. Abych toho docílil, obklopuji se lidmi podobného smýšlení a hodnot, jakými jsou pracovitost, vstřícnost, kreativita a loajalita. Jedině potom můžou být všichni spokojeni.

Dzenan Masic

Dženan Mašić

Sales Director

 

Vystudoval jsem vysokou školu a začal v 90 letech obchodovat s telefonními ústřednami a speciálními komunikačními systémy pro doly a železárny. Od telekomunikací už to byl jen krůček do světa IT. Pracoval jsem v českých firmách i v nadnárodních korporacích, dělal jsem obchodníka i obchodního ředitele.

Rád pracuju s lidmi, kterým věřím a na které se můžu spolehnout. To se týká kolegů, zákazníků i dodavatelů. Proto jsem se rozhodl pracovat v AVB Group.

 

Miroslav Teichman

Miroslav Teichman

Operation Director

 

V IT se pohybuju odjakživa. Dělal jsem snad skoro všechno, co se dá dělat na dodavatelské straně. Programátora, admina, produkťáka, obchodníka, konzultanta, ISO normy, marketing. A určitě jsem na něco ještě zapomněl. V posledních letech jsem měl na starosti především řízení lidí. Což v mém podání znamená vybrat si dobrý lidi do týmu a vytvářet jim zázemí, abychom byli všichni spokojeni a bylo to pro moje kolegy i pro mě do příjemna 🙂

No a v tomhle hodlám pokračovat.

Jan Jakubáč

Jan Jakubáč

Team Leader

 

Jako takzvaný „digitální domorodec“ mám možnost se ve světě IT pohybovat již od svého útlého věku a přicházet tak do kontaktu s různými technologiemi moderní doby. Při studiu programování na střední škole jsem prohloubil své znalosti, ale hlavně zápal a nadšení, které mi vydrželo dodnes. V moderním světě IT nejvíce oceňuji možnost neustále posouvat hranice vlastní i technologické a vymýšlet tak řešení, která jsou inovativní, ale i funkční a spolehlivá pro naše zákazníky. Díky našemu technickému týmu, jehož jsem součástí, věřím, že zvládneme překonat každou výzvu, před kterou se postavíme.

Michal Doležal

Senior Solution Architect

 

K počítačům jsem se dostal na začátku studia na střední škole. Tehdejší doba mě naučila, že co člověk nenajde a nenaučí se sám, to nemá. A to se mi hodí dodnes. Na začátku své kariéry jsem sbíral zkušenosti v České spořitelně, nejdříve jako administrativní pracovník a následně jako správce informačních technologií.
Od roku 2006 pak trávím veškerý svůj pracovní čas ve firmě AVB Group, kterou jsem pomáhal od počátku budovat. Dodnes mi práce v této společnosti umožňuje neustále pracovat s nejnovějšími technologiemi, které dynamický IT svět poskytuje.